2

Nieruchomości

Dawid Powęska

Działalność w zakresie obsługi partnerów i klientów biznesowych rozpoczął już prawie 5 lat temu od pracy w organizacji non profit.

W swojej pracy stawia na ciągły rozwój w zakresie prawa, nieruchomości i motoryzacji. Dąży do specjalizacji w sferze negocjacji biznesowych, tworzenia profesjonalnych umów oraz prawa inwestycyjno budowlanego. Dawida każde z doświadczeń w życiu przybliżało do podjęcia decyzji o pracy w tej właśnie branży. Ukończył studia prawnicze, zdobywał doświadczenia zawodowe w firmach prywatnych, kancelariach oraz sądach.

Nauczył się tam jak ważna jest wysoka jakość obsługi klientów, współpraca z bardziej doświadczonymi oraz mającymi coś innego do zaoferowania ludźmi, ale przede wszystkim tego, żeby wszystkich traktować tak, jak chciałby, żeby traktowali jego.

Na co dzień, oprócz ciągłych rozmów, telefonów czy spotkań stara się zrozumieć filozofię poszczególnych etapów pracy oraz impulsów jakimi kierują się klienci przy wyborze inwestycji. Zarówno w pracy jak i w życiu najważniejsze są dla niego szczerość relacji oraz odpowiedzialność za podjęte zadania. Jego największą pasją, którą nieustannie rozwija jest motoryzacja. ”

Moje ogłoszenia