Obszary działalności

Obsługa inwestorów

Oferujemy kompleksową obsługę na całej długości realizacji inwestycji oraz pomoc na każdym etapie. Wyszukamy dla Ciebie odpowiedni grunt pod inwestycję oraz pomożemy przy zakupie i negocjacjach. Zapewnimy Ci kompleksową i skuteczną reklamę na całej długości inwestycji oraz pośrednictwo w sprzedaży. Możemy stać się również dla Ciebie bezpośrednim biurem sprzedaży dewelopera. Pomożemy również w zaopatrzeniu w materiały budowlane i znalezieniu generalnego wykonawcy.

Pośrednictwo w sprzedaży i najmie

Działamy zarówno na rynku sprzedaży jak i wynajmu mieszkań, domów i działek. Jesteśmy z Klientem podczas całego procesu wyszukiwania nieruchomości, negocjowania warunków umowy, aż do momentu jej podpisania.

Zarządzanie najmem

Jesteś właścicielem nieruchomości w Rzeszowie ? Masz do wynajęcia mieszkanie, apartament, dom lub lokal komercyjny? Sprawdź naszą ofertę zarządzania najmem i przekonaj się dlaczego warto powierzyć Nam swoją nieruchomość. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich osób, które z różnych względów nie są w stanie osobiście zarządzać swoją nieruchomością, a traktują swoje lokale jako cenną lokatę lub przyszłościową inwestycję.