ATRAKCYJNA DZIAŁKA WIDOKOWA W PRZYBYSZÓWCE

ATRAKCYJNA DZIAŁKA WIDOKOWA W PRZYBYSZÓWCE

ATRAKCYJNA DZIAŁKA WIDOKOWA W PRZYBYSZÓWCE

Rzeszów, województwo podkarpackie, Polska

Sprzedaż

780 000zł

  • 1 (10)
  • 5 (5)
  • 4 (6)
  • 3 (9)
  • 2 (5)

Numer oferty :

 RH-7164-property

Udostępnij

Drukuj

Powierzchnia

30 ar

Opis

Platinium Develop ma przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną działkę o powierzchni 30 arów, położoną w Rzeszowie (Przybyszówka). Działka idealnie nadaje się na inwestycję deweloperską jak i budowę własnego domu wolnostojącego.
Umiejscowienie na wzgórzu gwarantuje niezwykły widok na Rzeszów a atrakcyjna okolica, pełna nowoczesnych domów wolnostojących to gwarancja udanego zakupu.
Działka ma kształt kwadratu, co ułatwia jej zagospodarowanie. Teren działki nie posiada dużego spadku i jest niemal płaski. Wjazd z drogi asfaltowej, publicznej oraz dodatkowy wjazd z drugiego boku z drogi prywatnej (udział w drodze prywatnej), która jest aktualnie poszerzana do szerokości 5m.
ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYDZIELENIA I ZAKUPU POŁOWY DZIAŁKI.
Działka nie jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, obecnie Sprzedający stara się o Warunki Zabudowy na dom wolnostojący. Nieruchomość jest uzbrojona. Prąd, woda i kanalizacja znajdują się na działce. Gaz na działce sąsiadującej. Na wszystkie media są wydane aktualne zgody na przyłącz (oświadczenia z PGE, PGNIG i MPWiK)
W promieniu ok 1-2 km znajdują się: Las Książęcy, Zespół Szkół w Kielanówce, Zespół szkół nr 4, Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Nazaretanek, przedszkola, place zabaw, sklepy spożywcze, piekarnia, klub i ośrodek jazdy konnej, przystanek MPK (linie: 34, 35, 25, 33)

Oferta dostępna w Platinium Develop

Zadzwoń i uzyskaj więcej szczegółów.

Położenie na mapie