Duży, przestronny lokal usługowo – handlowy w galerii

Duży, przestronny lokal usługowo – handlowy w galerii

Duży, przestronny lokal usługowo – handlowy w galerii

Rzeszów, województwo podkarpackie, Polska

Wynajem

3 847zł

  • 1
  • 3
  • 2

Numer oferty :

 RH-5864-property

Udostępnij

Drukuj

Powierzchnia

105

Opis

Przedstawiamy Państwu do wynajęcia lokal w galerii handlowej w jednej z największych dzielnic Rzeszowa.

Osiedle zlokalizowane w zachodniej części Rzeszowa. Intensywny rozwój tej części przyczynił się do dobrego skomunikowania z resztą miasta. Znajdują się tu zarówno obiekty infrastruktury handlowo-usługowej, jak również przedszkola i szkoły.

Prezentowany lokal usytuowany jest na 1 piętrze galerii handlowej posadowionej na osiedlu Baranówka. Lokale sąsiadujące zostały wynajęte na działalność medyczną, drogerię oraz sklepy odzieżowe, co zapewnia sporą ilość klientów odwiedzających galerię. Lokal idealnie sprawdzi się jako powierzchnia pod Twój sklep, wymarzoną aptekę lub sklep medyczny, będzie również idealnym miejscem na prowadzenie działalności o charakterze beauty, takie jak centrum spa czy salon odnowy biologicznej.

105 m2 powierzchni open space daje ogromne możliwości aranżacyjne przyszłemu najemcy.

Czynsz za powierzchnię wynosi 28zł/m2 netto Opłata serwisowa netto: 8,63zł/m2 ( w opłacie m.in.: koszt klimatyzacji, ogrzewania, energii el. na wspólnych częściach, sprzątanie wspólnych części, koszt wywozu nieczystości, utrzymania obiektu i inne).

Umowa zawarta na czas nieokreślony z trzymiesięcznym terminem wypowiedzenia Wymagana kaucja: 3 miesięczny czynsz. Wszelkie prace związane z dostosowaniem powierzchni po stronie Najemcy. Nie czekaj, tylko już dziś umów się na dzień prezentacyjny i uzyskaj więcej informacji.

Istnieje możliwość prezentacji online nieruchomości – zadzwoń po więcej szczegółów.

Położenie na mapie