Inwestycyjny budynek w sercu Krosna

Inwestycyjny budynek w sercu Krosna

Inwestycyjny budynek w sercu Krosna

Krosno, województwo podkarpackie, 38-400, Polska

Sprzedaż

420 000zł

  • 8 (1)
  • 7 (3)
  • 6 (3)
  • 5 (4)
  • 4 (4)
  • 3 (8)

Numer oferty :

 RH-6849-property

Udostępnij

Drukuj

Sypialnie

6

Łazienki

2

Powierzchnia

143 m2

Powierzchnia z działką

2,5 ar

Opis

Prezentujemy Państwu dom, który spełnia wymagania inwestora szukającego dochodu z wynajmu nieruchomości, rodzinie, która potrzebuje przestrzeni oraz firmy, która chce dostosować  sobie przestrzeń do własnego pomysłu i  stworzyć idealne miejsce dla własnego biznesu. Nieruchomość na 2,5 arowej działce o powierzchni użytkowej 143 m2 znajduje się w odległości 500 m od centrum Krosna.
Dom, to dwa oddzielne lokale mieszkalne oraz lokal przystosowany pod usługi. Atrakcyjna lokalizacja sprawia, że można go wykorzystać pod wynajem jako inwestycję  przynoszącą comiesięczny dochód.

Wysoki parter to mieszkanie o powierzchni 49 m2. Znajduje się w nim przestronny przedpokój, który prowadzi nas do pokoju dziennego, sypialni, kuchni i łazienki.
Piętro tego domu to mieszkanie o powierzchni 77 m2.Jest to odwzorowanie układu pomieszczeń mieszkania parterowego oraz dodatkowy pokój dzienny.

Do adaptacji jest również poddasze oraz dwie oddzielne piwnice.W części frontowej nieruchomości znajduje się lokal o powierzchni 17 m2, idealnie nadający się pod wynajem.

Dom jest w 88% skomercjalizowany, co stwarza przyszłemu nabywcy możliwość dochodu w zależności od pomysłu i wykorzystania pomieszczeń.
W pobliżu znajdują się:-sklepy spożywcze,-dworzec PKP i PKS-galeria-szkoła.

Oferta dostępna wyłącznie w Platinium Develop

Położenie na mapie