MALOWNICZA DZIAŁKA W TRZCIANIE

MALOWNICZA DZIAŁKA W TRZCIANIE

MALOWNICZA DZIAŁKA W TRZCIANIE

Trzciana, gmina Świlcza, powiat rzeszowski, województwo podkarpackie, 36-071, Polska

Sprzedaż

100 000zł

  • 2 (4)
  • 3 (8)
  • 1 (9)

Numer oferty :

 RH-7027-property

Udostępnij

Drukuj

Powierzchnia

26 ar

Opis

Biuro nieruchomości Platinium Develop prezentuje działkę o powierzchni 26 arówo o numerze 1072/3 znajdującą się w miejscowości Trzciana. Lokalizacja nieruchomości to druga linia zabudowy przy drodze krajowej nr 94.

Prezentowana działka to idealna propozycja dla osób ceniących sobie przestrzeń oraz wolność, jest ona szeroka na 18 metrów i długa na ok. 140 metrów Położenie działki umożliwia budowę jednego lub dwóch budynków jednorodzinnych. Klasyfikacja gruntów na działce jest rolna, z możliwością przekształcenia na budowlaną. Wszystkie media znajdują się na działce sąsiedniej, na której postawiony jest dom jednorodzinny. Dojazd do nieruchomości prowadzi przez drogę gruntową o długości 140 metrów gdzie panuje służebność przejazdu.
Niezwykłym atutem jest malownicze położenie działki i dzięki braku zabudowań dookoła panuje tam błogi spokój a dojazd do centrum miasta jest nadal bezproblemowy nawet w czasie najwyższych korków. Działka również nie wymaga wyrównania terenu, ponieważ nie znajdują się na niej żadne spadki.

Oferta dostępna wyłącznie w biurze Platinium Develop.

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na dzień prezentacyjny.

Położenie na mapie