NOWOCZESNY DOM NA 10a DZIAŁCE W ZABAJCE

NOWOCZESNY DOM NA 10a DZIAŁCE W ZABAJCE

NOWOCZESNY DOM NA 10a DZIAŁCE W ZABAJCE

Zabajka, Świetlica, Głogów Małopolski, gmina Głogów Małopolski, powiat rzeszowski, województwo podkarpackie, 36-060, Polska

Sprzedaż

565 000zł

 • 4 (5)
 • 1baner
 • 3 (8)
 • 11 (2)
 • 13 (2)
 • 14 (1)
 • rzut2 (1)
 • rzut1 (1)
 • 15 (1)
 • 16 (1)
 • 17 (1)
 • 18 (1)
 • 19 (1)
 • 5 (4)
 • 6 (3)
 • 7 (3)
 • 8 (1)
 • 9 (1)
 • 10 (1)

Numer oferty :

 RH-7032-property

Udostępnij

Drukuj

Sypialnie

4

Łazienki

2

Garaż

1

Powierzchnia

155 m2

Opis

Pragniesz mieszkać w spokojnej, zielonej okolicy, która przyciąga swoim urokiem i jednocześnie bliskością Rzeszowa (zaledwie 12min od ul. Warszawskiej)? Ten nowoczesny, energooszczędny dom na ponad 10a działce na pewno Ci się spodoba.

DOM: Współgrający styl sąsiadujących domów i pokaźne działki sprawiają, że życie tutaj będzie kameralne i bardzo komfortowe. Powierzania użytkowa domu to ok. 155m2 oraz funkcjonalne 34m2 2-stanowiskowego garażu.

PARTER to przestronny, jasny salon z jadalnią, w którym zamontowano duże przeszklenia z nowoczesnymi, energooszczędnymi oknami. Połączony jest bezpośrednio kuchnią i spiżarnią, której układ bez problemu pozwoli schowanie drobnego sprzętu AGD i produktów spożywczych przed wzrokiem gości. WC z umywalką ulokowane jest pomiędzy salonem a pokojem/gabinetem. Przestrzeń pod schodami zagospodarowano, dzięki czemu utworzono prawie 3m2 pomieszczenia gospodarczego.

PIĘTRO składa się z 4 sypialni, dużej łazienki i odrębnej pralni. 2 Sypialnie posiadają wyjście na duży balkon. OGRÓD znajduje się od strony południowej, co zapewnia piękne nasłonecznienie oraz świetne doświetlenie salonu i sypialni. Od strony południowej i zachodniej znajduje się duży taras (wyjście z salonu) z nowoczesną konstrukcją umożliwiającą montaż zadaszenia chroniącego przed deszczem i nadmiernym nasłonecznieniem.

LOKALIZACJA : – Zabajka, ul. Krokosowa – dojazd bezpośrednio z drogi asfaltowej, nowa infrastruktura drogowa w okolicy umożliwia dojazd do centrum Rzeszowa w kilkanaście minut.

– najbliższy przystanek rzeszowskiej komunikacji miejskiej znajduje się ok. 1 km od domu.

– w pobliżu znajduje się również centrum przesiadkowe Głogów Małopolski z koleją miejską.

– w najbliższej okolicy znajduje się Stadnina Koni Zabajka (200m), Stadion Sportowy (100m) z prężnie działającą sekcja piłki nożnej dla dzieci i młodzieży.

– niedaleko kryta pływalnia, pole golfowe, strzelnica itp.

– dodatkowym atutem jest bardzo dobre połączenie z autostradą.

W planach jest rozbudowa miejsc do aktywnego wypoczynku: ścieżki piesze i rowerowe, kolejne place zabaw dla dzieci.

– w obrębie 5 min samochodem: szkoły, przedszkola, kościoły, Rossmann, Biedronka, Stokrotka, Pepco itp

REGULARNY WZROST WARTOŚCI OKOLICY : ​

-infrastruktura handlowo-usługowa jest prężnie rozwijana. Razem z rozbudową osiedla znacząco poprawia się komunikacja autobusowa i drogowa. Ogłoszono już przetarg na budowę chodników i oświetlenia.

WYKONANE ROBOTY BUDOWLANE :

– fundamenty: żelbetowe, izolowane i ocieplone (styrodur XPS ok. 12cm + folia kubełkowa + warstwa przeciwwilgociowa 2x Dysperbit),
– ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych Solbet na kleju (beton komórkowy)
– dach kryty blachą Pruszyński z izolacją akustyczną,

– rynny metalowe, malowane proszkowo,
– okna 3-szybowe,

– komin do kominka z pustaka ceramicznego (od środka) i keramzytu (na zewnątrz)
– drzwi zewnętrzne antywłamaniowe z przeszkleniem (lustro weneckie)
– brama garażowa z napędem HORMANN,
– tynki cementowo-wapienne

WYKONANE INSTALACJE WEWNĘTRZNE:

– instalacja c.o. miedziana do rozdzielaczy wraz z rozdzielaczami

– instalacja wod-kan. ze stelażami Werit/Jomo

– instalacja rekuperacji
– instalacja elektryczna w pełni rozprowadzona

– instalacja internetowa kablowa do każdego pokoju
– instalacja alarmowa (czujki okien, kamery itp.)
– instalacja RTV (w każdym pokoju),

– instalacja centralnego odkurzacza

– siła pod płytę indukcyjną (gaz znajduje się przy działce)

Rok budowy: 2019

Ofert dostępna wyłącznie w Platinium Develop

-infrastruktura handlowo-usługowa jest prężnie rozwijana. Razem z rozbudową osiedla znacząco poprawia się komunikacja autobusowa i drogowa. Ogłoszono już przetarg na budowę chodników i oświetlenia. WYKONANE ROBOTY BUDOWLANE : – fundamenty: żelbetowe, izolowane i ocieplone (styrodur XPS ok. 12cm + folia kubełkowa + warstwa przeciwwilgociowa 2x Dysperbit), – ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych Solbet na kleju (beton komórkowy) – dach kryty blachą Pruszyński z izolacją akustyczną, – rynny metalowe, malowane proszkowo, – okna 3-szybowe, – komin do kominka z pustaka ceramicznego (od środka) i keramzytu (na zewnątrz) – drzwi zewnętrzne antywłamaniowe z przeszkleniem (lustro weneckie) – brama garażowa z napędem HORMANN, – tynki cementowo-wapienne WYKONANE INSTALACJE WEWNĘTRZNE : – instalacja c.o. miedziana do rozdzielaczy wraz z rozdzielaczami – instalacja wod-kan. ze stelażami Werit/Jomo – instalacja rekuperacji – instalacja elektryczna w pełni rozprowadzona – instalacja internetowa kablowa do każdego pokoju – instalacja alarmowa (czujki okien, kamery itp.) – instalacja RTV (w każdym pokoju), – instalacja centralnego odkurzacza – siła pod płytę indukcyjną (gaz znajduje się przy działce) Rok budowy: 2019 Ofert dostępna wyłącznie w Platinium Develop

Położenie na mapie