Nowoczesny, prestiżowy lokal pod bank w centrum miasta Rzeszowa

Nowoczesny, prestiżowy lokal pod bank w centrum miasta Rzeszowa

Nowoczesny, prestiżowy lokal pod bank w centrum miasta Rzeszowa

Rzeszów, województwo podkarpackie, Polska

Wynajem

13 600zł

  • 1
  • 2

Numer oferty :

 RH-5848-property

Udostępnij

Drukuj

Powierzchnia

200

Opis

Szukasz lokalu pod placówkę bankową lub finansową ? Największe znaczenie ma dla Ciebie lokalizacja, prestiż, wygoda Twoja i Twoich klientów? – ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Przedstawiamy Państwu lokal o powierzchni 200m2 w prestiżowym biurowcu na jednej z bardziej znanych ulic w Rzeszowie, jaką jest ul. Rejtana. Lokal z witryną znajduję się na parterze i posiada bezpośrednie wejście z dużego parkingu znajdującego się przy budynku, dzięki czemu Twoi klienci nie będą mieć problemu ze znalezieniem miejsca parkingowego.

Doskonałe położenie prezentowanego lokalu, widoczność z drogi głównej, rozbudowana infrastruktura usługowo-handlowa, bliskość przystanku, doskonale rozwinięta komunikacja miejska, gwarantują duże natężenie ruchu oraz pewny zwrot inwestycji.

Lokal w bardzo dobrym stanie technicznym, na którego powierzchnię składa się duża sala sprzedaży, serwerownia, łazienka oraz wyposażone zaplecze socjalne. Przygotowany pod placówkę banku, posiada wszystkie możliwe podłączenia instalacyjne, oświetlenie i centralną klimatyzacje.

Do podanej ceny należy doliczyć podatek VAT

Najemca nie płaci prowizji dla biura.

Nie czekaj, tylko już dziś umów się na dzień prezentacyjny i uzyskaj więcej informacji.

Położenie na mapie