Przestronne mieszkanie inwestycyjne lub dla rodziny przy ul. Lewakowskiego

Przestronne mieszkanie inwestycyjne lub dla rodziny przy ul. Lewakowskiego

Przestronne mieszkanie inwestycyjne lub dla rodziny przy ul. Lewakowskiego

Karola Lewakowskiego, Krakowska-Południe, Rzeszów, województwo podkarpackie, 35-211, Polska

Sprzedaż

399 000zł

 • 1 (10)
 • 4 (6)
 • 5 (5)
 • 6 (4)
 • rzut
 • 7 (4)
 • 9 (1)
 • 10 (1)
 • 12 (1)
 • 13 (2)
 • 14 (1)

Numer oferty :

 RH-7244-property

Udostępnij

Drukuj

Sypialnie

3

Łazienki

1

Powierzchnia

61

Rok budowy

1998

Opis

Platinium Develop przedstawia atrakcyjne mieszkanie blisko centrum, przy ul. Lewakowskiego , doskonale usytuowane dla osób aktywnych zawodowo, które cenią sobie mobilność i szybkość dojazdu. Sprawdzi się zarówno dla większej rodziny jak i na cele inwestycje, pod wynajem.
Mieszkanie o powierzchni: 61,7m2 znajduje się na wysokim parterze w 3-piętrowym bloku z cegły.
Blok wybudowany w 1998 , przechodni regularne remonty poprawiające standard i komfort użytkowania. W ostatnich 2-3 latach m. in: zrezygnowano z instalacji gazowej (brak kuchenek gazowych zwiększa bezpieczeństwo), odmalowano elewację, wyremontowano balkony a w 2020 odmalowano klatki schodowe.

UKŁAD MIESZKANIA:
 3 niezależne pokoje (możliwość wydzielania czwartego). Wszystkie dobrze doświetlone i bardzo ustawne (ok. 8,5m2, 9m2 i ok. 23m2)
 oddzielna kuchnia z oknem (ok. 8m2), która pomieści stół z krzesłami oraz posiada wnękę na małą spiżarnię.
 Zaletą jest łazienka z oddzielnym WC (2,6+1,6m2) – takie rozwiązanie jest niezwykle komfortowe i higieniczne. Sprawdzi się idealnie w przypadku większej ilości domowników.
 Duży przedpokój (9m2), który z łatwością pomieści szafy wnękowe a nawet pralkę i suszarkę w zabudowie. Połączony jest z kuchnią łukiem drzwiowym, co zapewnia naturalne światło i nadaje charakteru.
 Sporych rozmiarów balkon (loggia) odgrodzony jest od parkingu zielenią i drzewami. Do mieszkania jest przypisana komórka lokatorska (ok. 14m2!).
Posiada ona podłączenie do sieci energetycznej co daje możliwość stworzenia przydomowego warsztatu dla majsterkowiczów.

Obok mieszkania znajduje się też wspólne pomieszczenie tzw. wózkownia , więc nie ma sąsiada za ścianą, co dodatkowo zapewnia komfort i kameralność mieszkania.
Dostępne są dwa parkingi dla mieszkańców , co gwarantuje brak problemów ze znalezieniem miejsca.

LOKALIZACJA:
W okolicy mieszkania tereny zielone zapewniają miejsce do relaksu i odpoczynku.
W pobliżu pełna infrastruktura : sklepy osiedlowe, punkty usługowe, centrum handlowe, szkoła, uczelnia wyższa i szpital. Szybki dojazd do autostrady i obwodnicy oraz bezpośrednia komunikacja w okolice Rynku Rzeszowskiego.
Mieszkanie posiada duży potencjał inwestycyjny (wynajem) ze względu na lokalizację blisko WSIiZu oraz świetne połączenie z pozostałymi uczelniami.

CZYNSZ:
Zarządzane przez Rzeszowską Spółdzielnię Mieszkaniową: Czynsz (3 osoby) ok. 550-600 zł za części stałe i zaliczki na wodę i ogrzewanie. (eksploatacja, fundusz remontowy, opłata za legalizację ciepłomierza/wodomierzy, konserwację domofonu, centralne ogrzewanie (zaliczka), ciepła i zimna woda (zaliczka), energia i utrzymanie części wspólnych (zaliczka) i wywóz odpadów komunalnych)​

Oferta dostępna wyłącznie w Platinium Develop

Oferta dostępna wyłącznie w Platinium Develop

Położenie na mapie