Przestronne mieszkanie w atrakcyjnej cenie

Przestronne mieszkanie w atrakcyjnej cenie

Przestronne mieszkanie w atrakcyjnej cenie

Rzeszów, województwo podkarpackie, Polska

Sprzedaż

299 000zł

  • 6 (4)
  • 5 (5)
  • 4 (6)
  • 1 (10)
  • 7 (4)

Numer oferty :

 RH-7263-property

Udostępnij

Drukuj

Sypialnie

2

Łazienki

1

Powierzchnia

45 m2

Opis

Mieszkanie w Rzeszowie na sprzedaż.
Przestronne, dobrze skomunikowane mieszkanie. Lokalizacja sprawia, że idealnie nadaje się zarówno dla osób studiujących na WSIZ jak i dojeżdżających do pracy w inne części Rzeszowa.

Ze względu na bliskość szkół, galerii oraz parków sprawdzi się idealnie jako miejsce do życia dla małej rodziny jak i inwestycja w celu wynajmu.

PRZEDMIOT SPRZEDAŻY
Piętro: 3
Ilość kondygnacji: 4
Powierzchnia: 45,21 m ² w skład wchodzą: korytarz, dwa osobne pokoje, łazienka, kuchnia Do mieszkania przynależy również piwnica.
Rzut 3d oraz plan z wymiarami 2d: https://cloud.magicplan.app/plan/5f8f18f7a52fa#/3d STAN TECHNICZNY

Prezentowane mieszkanie jest ustawne, jasne i przestronne. Zachowane w czystości i schludne. Podczas większego remontu zostały wymienione okna na plastikowe. Obecnie wyposażone jest w niezbędne elementy do ponownego wynajmu. ocena: do odświeżenia

KOSZTY:
Przyszły właściciel zobowiązany będzie do ponoszenia opłat za czynsz administracyjny w wysokości 289 zł oraz kosztów funduszu remontowego obecnie w wysokości 90 zł. Wydatek na ten cel może ulec zmianie po spotkaniach wspólnoty, która decyduje o jego wysokości oraz o pracach jakie mogą zostać podjęte w celu konserwacji całego otoczenia. Spotkania wspólnoty odbywają się zazwyczaj w marcu.

STAN PRAWNY – jeden właściciel – rodzaj prawa: udział związany z własnością lokalu​Dostępność: od zaraz BUDYNEK Rok budowy bloków w tej okolicy to 1965, mimo upływu lat dbający o swoje nieruchomości mieszkańcy mogą cieszyć się bezproblemową eksploatacją. Obecnie cały czas trwają prace służące poprawie jakości życia na tym osiedlu. Poprawa dojazdu, wykonanie chodników czy budowa zewnętrznej siłowni oraz dbanie o pobliski park to tylko nieliczne atuty tej lokalizacji. W celu poprawy bezpieczeństwa montowane są również kamery oraz dodatkowe oświetlenie wokół budynku. Dla zmotoryzowanych właścicieli przygotowane zostały miejsca parkingowe w najbliższej okolicy bloku. Prace, które zostały już wykonane to min.: elewacja zewnętrzna , pomalowanie klatek schodowe oraz wykonanie nowej instalacji elektrycznej w częściach wspólnych. W planach na przyszłość jest również ułożenie płytek na klatkach schodowych. OKOLICA Miejsca do których czas dotarcia jest mniejszy niż 10 min pieszo: – Szkoła podstawowa nr 8 – Liceum ogólnokształcące – Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania – ZOZ MSWiA – Poczta – Park Sybiraków – Galeria Nowy Świat – sklepy spożywcze i supermarkety ( Kaufland, Biedronka) – przystanek mpk PODSUMOWANIE – optymalne położenie na mapie Rzeszowa – dobre połączenie komunikacyjne – możliwość zamieszkania po odświeżeniu – duże mieszkanie pozwalające na swobodną aranżację – ogrzewanie miejskie​ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ ! Więcej informacji pod numerem telefonu: 570 518 504

Położenie na mapie