Usługi dodatkowe

Home staging

Upiększamy i ulepszamy Twój dom i mieszkanie by były jak najatrakcyjniejsze w procesie sprzedaży. Przygotowujemy je tak na sesje, jak i na prezentację. Angażujemy dekoratorów wnętrz, dokonujemy małych i dużych metamorfoz w zależności od potrzeb – wszystko po to by uzyskać dla Ciebie najwyższą cenę za Twoją nieruchomość.

Doradztwo i pośrednictwo kredytowe

Razem z naszymi partnerami biznesowymi pomagamy w uzyskaniu jak najkorzystniejszego kredytu oraz doradzamy jak zainwestować oszczędności by zwrot z inwestycji był jak najwyższy.

Usługi remontowe

Nie masz czasu na remont? Twoje mieszkanie wymaga odświeżenia przed sprzedażą? A może szukasz kogoś kto pomoże zaaranżować ogród? Zorganizujemy Ci fachowców i pomożemy w rozwiązaniu tego problemu. Jesteśmy po to aby w pełni zająć się Twoją nieruchomością i sprzedać ją za jak najwyższą cenę. Jeśli nie masz czasu na generalne sprzątanie swojej nieruchomości, przygotowanie jej do home stagingu czy sesji – o to też z chęcią zadbamy. Dodatkowo zorganizujemy dla Ciebie firmę przeprowadzkową abyś nie musiał martwić się kwestiami związanymi ze zmianą miejsca zamieszkania.